Satış ofisləri

Ölkə:

Şəhər

Ünvan

Almaniya

Frankfurt

Kaiserstr.77, 60329 Frankfurt
tel.:Germany Call Center 01805 161 220 (reservations)
069-770 673 044 (Sales and Marketing)

e-poçt: frankfurt@azal.az

Almaniya

Berlin

Augsburger Straße 31
10789 Berlin, Germany

Tel.: +49 (0) 30-54 82 29 08
Fax: +49 (0) 30-53 05 10 65

e-poçt: berlin@azal.az 

Azərbaycan

Bakı

Nizami 126A, Nizami küçəsi, AZ-1010

tel:(+994 12) 598-88-80

faks:(+994 12) 437-40-87

e-poçt: info@azal.az

Azərbaycan

Bakı

Heydər Əliyev Aeroportu

tel:(+994 12) 497-26-00, +994 (12) 437-47-57

faks:(+994 12) 598-52-37

e-poçt: callcenter@azal.az

Azərbaycan

Gəncə

240, Atatürk pr.

tel:(+ 994 44) 222-03-25

faks:(+994 22) 56-27-00

e-poçt: ganja@azal.az

Azərbaycan

Lənkəran

Beynəlxalq Hava Limanı

tel:(+994 50) 312-15-93

e-poçt: lankaran@azal.az

Azərbaycan

Naxçıvan

Air Ticket Sales Department, Jalil Mammadguluzade str.

tel:(+994 136) 44-19-88

e-poçt: nakhchivan@azal.az

Azərbaycan

Sumqayıt

17A, Sulh küçəsi, 3-cü Mikrorayon,, AZ-50003

tel:(+99 412) 437-90-84

e-poçt: sumgait@azal.az

Belarus

Minsk

10, Starovilenskiy Trakt

tel/fax: +375 (29) 132-13-13, +375 (44) 585-10-10

Call centre: +375 (17) 394-95-10

e-poçt: minsk@azal.az

Belarus

Minsk

Minsk National Airport

3rd Floor, left wing of Departures Hall/Zone/Check-in Gates

tel/fax: (+375-17) 279-14-25

e-poçt: minsk@azal.az

Belçika

Brüssel

Park Hill, Mommaertslaan 18A,1831

Diegem-Brussels, Belgium.

tel:(+ 3 202) 716-00-70

faks:(+ 3 202) 716-00-86

e-poçt: brussels@azal.az

Çex Respublikası

Praqa

161 00, Aviaticka 1017/2,

Ruzyne-Airport Prague, Terminal 1

tel:(+420) 777 901 013

e-poçt: prague@azal.az

Çin

Pekin

Tower 1, Kunsha Center, 16 Xinyuanli,

Chaoyang District, Beijing 

100027,P.R. China

tel:+861084683475 /5834/7586

faks:+861084683549 

e-poçt: beijing@azal.az

Dövlət İsrail

Tel-Əviv

1, Ben Yehuda str.
Tel Aviv, Israel
Ground Floor,
Mona Tours Sales Office
Tel: +972-3-5141865
+972-3-5141869
for agents - 03 514 18 32
e-poçt: telaviv@azal.az

Fransa

Paris

9 rue de l'Echelle-75001

tel:0140150005

e-poçt: Paris@azal.az

Fransa

Paris

Azerbaijan Airlines c/o Aviareps | 122 Avenue des Champs Elysées |

75008 Paris | France

For Bookings:

tel:+33 1 71 72 27 47 

e-mail: azal.France@aviareps.com

For  Sales:

tel:+33 1 53 43 33 94 Fax  +33 1 53 43 79 19 

e-poçt: azalsales.France@aviareps.com

Gürcüstan

Tbilisi

Apt. 2, house 28, Chavchadze Street

Tel: (+99 532) 255 88 88

faks:(+99 532) 25-13-01

 (+99 532) 25-16-69

e-poçt: tbilisi@azal.az

Hollandiya

Amsterdam

Triport Building 1-6th, Floor Evert van de Beekstraat 46,

1118 CL Schiphol , The Netherlands.

tel:(+3 120) 655-36-50

faks:(+3 120) 655-36-51

e-poçt: amsterdam@azal.az

Hollandiya

Schiphol-Rijk

Beechavenue 104, 1119

PP Schiphol-Rijk, The Netherlands.

tel.: (+3 120) 655-17-32

fax: (+3 120) 623-01-51

e-poçt: amsterdam@azal.az

İran İslam Respublikası

Tehran

3rd fl. Nafisi ave, Ekbaran Town, Tehran/Iran

tel.: (+9821) 44634099

1st floor, № 3, Farhad Alley, opposite petrol station, Khoramshahr st., Tehran / Iran

tel: 98 2188 533638 (39,40.-46)

No 3- Marmar Aley Juction of eskandari, azadi ave. Tehran/Iran

e-mail: tehran@azal.az

İtaliya

Milan

via della Torre, 1 - 20127 (tube stop Turro - Metro MM1)

tel.: (+39) 199 201 701

e-poçt: Milan@azal.az

İtaliya

Roma

Via Salandra, 1/A 00187

tel.:(+3906) 199 201 701

fax: (+3906) 62292049

e-poçt: rome@azal.az

Ispanya

Madrid

Aviatourism España SL

Eloy Gonzalo 27, 3rd Floor Offices 4 & 5

28010 Madrid, Spain

tel.: +34 91 562 55 16

fax: +34 91 344 17 26

e-mail: madrid@azal.az

Koreya

Seoul

RM 328, Gimpo Int'l Cargo Terminal, 210, Haneul-Gil,

Gangseo-Gu, Seoul, Korea, 157-240

tel:(+822) 779 8864

faks:(+822) 779 8864

e-poçt: seoul@azal.az

Malaysia

Kuala Lumpur

Suite 1502 – 1503, Level 15, Central Plaza, 34 Jalan Sultan Ismail, 50250, Kuala Lumpur, Malaysia.

Tel : 603-2148 8033

Fax : 603-2148 9033

e-poçt: malaysia@azal.az  

Qazaxıstan

Aktau

building 5, 7 Mdisrtict, apt. 41

tel:(+ 7292) 201-021 faks:(+ 7292) 201-022

e-poçt: aktau@azal.az

Rusiya

Ekaterinburg

Uralskaya st. 58/1.

Tel.:(+7 343) 360-40-46, Fax.:(+7 343) 360-41-77

e-poçt: ekaterinburg@azal.az

Rusiya

Həştərxan

Proezd Aeroportovskiy 1, Airport Building

tel:(+78512) 39-30-70, 454833, 

e-poçt: Astrakhan@azal.az

Rusiya

Kazan

office 9 , 87 Julius Fucik street

тел.:+7-987-236-11-88; +7-987-006-78-16

6 Martyn Mejlauk street, 1st floor

тел.:7-905-313-11-88; +7-906-320-13-13;

e-poçt: kazan@azal.az

Rusiya

Krasnoyarsk

6 Matrosova st., 

tel: +7(391)2-666-1001

e-poçt: krasnoyarsk@azal.az

Rusiya

Mineralniye Vodi

Minvodi beynalxalq hava limanı,

ikinci mərtəbə, ofis "AZAL"

tel: +7 918 888 4746, +7 918 888 4847,

+7 87922 33090

5A , Razumovsky Street, Essentuki

tel:+7 87934 63003

e-poçt: Minvodi@azal.az

Rusiya

Moskva

24, Koutuzovsky Ave,

tel:+7(499) 243-33-02; +7(499) 243-33-07

e-poçt: moscow@azal.az

Rusiya

Moskva

89, Vavilova str.

tel:  +7(495) 660-17-77; +7(499) 132-00-77

e-poçt: moscow@azal.az

Rusiya

Moskva

Domodedovo International Airport

tel:  +7(495) 967-87-63

e-poçt: moscow@azal.az

Rusiya

Moskva

Аэропорт «Внуково», 2-й этаж, касса №22

tel:  +7(967)132-6881

Rusiya

Nijniy Novgorod

20, Vokzalnaya Street

tel: +7(8312) 461562

e-poçt: Nnovgorod@azal.az

Rusiya

Novosibirsk

Building 3, Gogol st., Novosibirsk;
tel.:+7 383 22-009-22
Office 318, Airport Tolmachevo
tel.:+7 383 2169-442.

e-poçt: novosibirsk@azal.az

Rusiya

Perm

Perm, Krisanova street, d.21  

tel:+7 342 236 67 15; +7 342 236 66 69;

Airport "Perm" office number 4 (24/7)

tel:+7 342 294 99 87

e-poçt: perm@azal.az

Rusiya

Sankt-Peterburq

177, Moskovsky Avenue

tel:(+7812) 387-32-94 (+7812) 387-10-36

(+7812) 371-87-54 (+7812) 388-06-09 (+7812) 387-32-94

e-poçt: st.peterburg@azal.az

Sweden

Stockholm

Kungsgatan 44 5th Floor SE 111 35

tel:(+468) 442-24-42

faks:(+468) 22-55-88

e-poçt: stockholm@azal.az

Türkiyə

Ankara

138/A, Ataturk Avenue, Kavaklidere Ankara

tel:(+90 312) 427-26-77

faks:(+90 312) 427-26-76

e-poçt: ankara@azal.az

Türkiyə Antalya ANTALYA INTERNATIONAL AIRPORT
tel : +90 544 677 57 99
e-mail: antalya@azal.az

Türkiyə

İstanbul

VALİKONAĞI STREET NO:9/B  NİŞANTAŞI / ŞİŞLİ
tel: +90 212 296 35 30 , +90 212 296 37 33 , +90 212 465 90 22 , +90 212 465 9 23
fax : +90 212 465 90 25
e-mail : turkey@azal.az 
e-mail: Istanbul@azal.az

ATATÜRK INTERNATIONAL AIRPORT
tel: +90 212 465 56 46  
fax: +90 212 465 45 16
e-mail: ist@azal.az

SABİHA GÖKÇEN INTERNATIONAL AIRPORT
tel: +90 212 588 87 40
fax: +90 212 588 87 39
e-mail: saw@azal.az

UAE

Dubai

Ground Floor, Al Hamdan Building,

Abu Baker Al Siddiqi Str.,Clock Tower, Deira

tel:(+9714) 295-71-14 (+9714) 295-68-60

faks:(+9714) 295-73-97 (+9714) 295-68-60

e-poçt: dubai@azal.az

UK

London

PO Box 445, Horley, Surrey RH6 6AP UK

tel:(+44 1414) 16-08-88 (call center)

faks:( +44 20) 331-826-91

e-poçt: london@azal.az

Ukrayna

Kiyev

Office 2, S. Petlyury (Kominterna) str., 3/25,

Kiev, Ukraine, 01032

tel:(+38 044) 246-42-36

faks:(+38 044) 246-42-36

e-poçt: kiev@azal.az

USA

New York

“Azerbaijan Airlines” CJSC Terminal One

JFK International Airport Jamaica, NY 11430

USA Call Center 24/7: 1-844-598-88-80 (toll free for local US callers)

International Call Center 24/7: +994 12 598-88-80 (for callers outside US)

e-poçt: newyork@azal.az

Yaponiya

Tokio

Eurastours, INC 26-8, Higashi-Azabu ev-1,

Minato-Ku, Tokyo 106-0044

tel:(+8135) 562-33-81

faks:(+8135) 562-33-80

e-poçt: tokyo@azal.az