Ofis və nümayəndəliklər

Ölkə

Şəhər

Ünvan

ABŞ

New York

“Azerbaijan Airlines” CJSC Terminal One JFK International Airport
Jamaica, NY 11430 Airport manager: 1-718-751-1331
USA Call Center 24/7: 1-844-598-88-80 (toll free for local US callers)
International Call Center 24/7: +994 12 598-88-80 (for callers outside US)
e-poçt: newyork@azal.az

Almaniya

Berlin

Berlin Tegel Airport, Building Z3S, 13405
tel.: Germany Call Center 01805 161 220 (reservations)
069-770 673 044 (Sales and Marketing)
e-poçt: berlin@azal.az

Almaniya

Frankfurt

Bernhard Beker str – 4, 60389 Frankfurt/M
tel:(+49 691) 524-28-63
faks:(+49 691) 524-28-62
e-poçt: frankfurt@azal.az

Azərbaycan

Bakı

126 A, Nizami küçəsi, AZ-1010
tel:(+994 12) 598-88-80
faks:(+994 12) 437-40-87
e-poçt: info@azal.az

Azərbaycan

Bakı

Heydər Əliyev Aeroportu
tel:(+994 12) 497-26-00, +994 (12) 437-47-57
faks:(+994 12) 598-52-37
e-poçt: info@azal.az

Azərbaycan

Gəncə

240, Atatürk pr.
tel:(+ 994 44) 222-03-05
faks:(+994 22) 56-27-00
e-poçt: ganja@azal.az

Azərbaycan

Lənkəran

Beynəlxalq Hava Limanı
tel:(+994 50) 312-15-93
e-poçt: lankaran@azal.az

Azərbaycan

Naxçıvan

Air Ticket Sales Department,
Dzhalil Mammadguluzadeh str.
tel:(+994 136) 44-19-88
e-poçt: nakhchivan@azal.az

Azərbaycan

Sumqayıt

17A, Sulh küçəsi, 3-cü Mikrorayon,, AZ-50003
tel:(+994 12) 437-90-84
e-poçt: sumgait@azal.az

BAE

Dubai

Ground Floor, Al Hamdan Building, Abu Baker Al Siddiqi, Str.,Clock Tower, Deira
tel:(+9714) 295-71-14 (+9714) 295-68-60
faks:(+9714) 295-73-97 (+9714) 2956676
e-poçt: dubai@azal.az

Belarus

Minsk

Minsk Hava Limanında Ofisi 
3rd Floor, left wing of Departures Hall/Zone/Check-in Gates
tel:(+375-17) 279-14-25
faks:(+375-17) 279-14-25
Call center (+ 375-44)585-10-10
e-poçt: minsk@azal.az

Belarus

Minsk

Əsas ofis
10, Starovilenskiy Trakt
tel/fax: +375 (29) 132-13-13, +375 (44) 585-10-10 
Call center +375 (17) 394-95-10
e-poçt: minsk@azal.az

Çex Respublikası

Praqa

Vlkova 532/8, Žižkov, 130 00 Praha 3, Czech Republic
tel:(+420) 777901013
e-poçt: prague@azal.az

Çin

Pekin

Tower 1, Kunsha Center, 16 Xinyuanli, Chaoyang District, Beijing 
100027,P.R. China
Airport manager /+86 13520545770   
tel:  +861084683475 /5834/7586
faks:+861084683549 
e-poçt: beijing@azal.az

Çin

Urumqi

Room 413, Hotel “Silk Road” (9A Jianguomennei Avenue)
tel:  (+86 991) 258-14-13
faks:(+86 991) 258-14-13
e-poçt: urumqi@azal.az

Dövlət İsrail

Tel-Əviv

1, Ben Yehuda str. Tel Aviv, Israel
12th Floor, Mona Tours Head Office
Tel: +972-3-5141832
+972-3-5141869
e-poçt: telaviv@azal.az

Fransa

Paris

9 rue de l'Echelle-75001
tel:0140150005
e-poçt: paris@azal.az

Gürcüstan

Tbilisi

Apt. 2 House 28, Chavchavadze Street
tel: (+99 532) 255 88 88
faks:(+99 532) 25-13-01 (+99 532) 25-16-69
e-poçt: tbilisi@azal.az

Iran İslam Respublikası

Tehran

3rd floor-No 43 ,Nafisi ave,phase 1 Ekbatan town
tel.: +98 21 4463 4099
faks:+98 21 4463 3547
e-poçt: tehran@azal.az

İspaniya

Barselona

Terminal 2, El Prat International Airport, Barcelona, Spain
tel: +34 932 971 155 (2 hours before flight)
e-poçt: barcelona@azal.az

İtaliya

Milan

tel:(+39) 0331 231414
e-poçt: milan@azal.az

Qazaxıstan

Aktau

building 5, 7 Mdisrtict, apt. 41
tel:  (+ 7292) 201-021
faks:(+7292) 201-002
e-poçt: aktau@azal.az

Rusiya

Kazan

office 9 , 87 Julius Fucik street
тел.:+7-987-236-11-88; +7-987-006-78-16
6 Martyn Mejlauk street, 1st floor
tel.:7-905-313-11-88; +7-906-320-13-13;
e-poçt: kazan@azal.az

Rusiya

Mineralniye Vodi

Minvodi beynalxalq hava limanı,
ikinci mərtəbə, ofis "AZAL"
tel: +7 918 888 4746,
+7 918 888 4847, +7 87922 33090
5A , Razumovsky Street, Esentuki
tel:+7 87934 63003
e-poçt: minvodi@azal.az

Rusiya

Moskva

24, Koutuzovsky ave, 
tel: +7(495) 660-17-77, +7(499) 243-33-02; +7(499) 243-33-07
Domodedovo International Airport
tel: +7(495) 967 8763
e-poçt: moscow@azal.az

Rusiya

Sankt-Peterburq

177, Moskovsky ave
tel:(+7812) 387-32-94 (+7812) 387-10-36
(+7812) 371-87-54 (+7812) 388-06-09 
e-poçt: st.peterburg@azal.az

Türkiyə

Ankara

Ankara 138/С, Ataturk Ave., Kavaklidere Ankara
tel:(+90 312) 427-26-77
faks:(+90 312) 427-26-76
e-poçt: ankara@azal.az
Türkiyə Antalya ANTALYA INTERNATIONAL AIRPORT
tel : +90 544 677 57 99
e-mail: antalya@azal.az

Türkiyə

İstanbul

VALİKONAĞI STREET NO:9/B  NİŞANTAŞI / ŞİŞLİ
tel: +90 212 296 35 30 , +90 212 296 37 33 , +90 212 465 90 22 , +90 212 465 9 23
fax : +90 212 465 90 25
e-mail : turkey@azal.az 
e-mail: Istanbul@azal.az

ATATÜRK INTERNATIONAL AIRPORT
tel: +90 212 465 56 46  
fax: +90 212 465 45 16
e-mail: ist@azal.az

SABİHA GÖKÇEN INTERNATIONAL AIRPORT
tel: +90 212 588 87 40
fax: +90 212 588 87 39
e-mail: saw@azal.az

UK

London

PO Box 445, Horley, Surrey RH6 6AP UK
tel:(+44 1414) 160-888 (call center)
faks:( +44 20) 331-826-91
e-poçt: london@azal.az

Ukrayna

Kiyev

Office 2, S. Petlyury (Kominterna) str., 3/25, Kiev, Ukraine, 01032
tel:(+38 044) 246-42-36
faks:(+38 044) 246-42-36
e-poçt: kiev@azal.az