Ofis və nümayəndəliklər

Ölkə Şəhər Ünvan
Azərbaycan Bakı 126 A, Nizami street, AZ-1010
tel.: (+994 12) 598-88-80
faks: (+994 12) 437-40-87
e-poçt: info@azal.az
Azərbaycan Bakı Heydar Aliyev International Airport
tel.: (+994 12) 497-26-00, +994 (12) 437-47-57
faks: (+994 12) 598-52-37
e-poçt: info@azal.az
Azərbaycan Gəncə 240, Ataturk Ave.
tel.: (+ 994 44) 222-03-25
faks: (+994 22) 56-27-00
e-poçt: ganja@azal.az
Azərbaycan Lənkəran International Airport
tel.: (+994 50) 312-15-93 
e-poçt: lankaran@azal.az
Azərbaycan Naxçıvan Air Ticket Sales Department, Jalil Mammadguluzade str.
tel.: (+994 136) 44-19-88
e-poçt: nakhchivan@azal.az
Azərbaycan Sumqayıt 17A, Sulh street, 3-rd Mdistrict,, AZ-50003
tel.: (+994 12) 437-90-84
e-poçt: sumgait@azal.az
Çin Pekin Suite 1102A,11th Floor Huasheng International Tower, No. 12 Yabao Road
Chaoyang District 
Beijing, P.R. China 100020
Phone: +86 151 0164 6486
e-poçt: beijing@azal.az
Çex Respublikası Praqa Klimentska str. 2062/6, 110 00
tel.: (+420) 777901013
e-poçt: prague@azal.az
Fransa Paris 9 rue de l'Echelle-75001
tel.: 0140150005
faks: (+331) 401-561-34
e-poçt: paris@azal.az
Gürcüstan Tbilisi Apt. 2, house 28, Chavchavadze str.
tel: (+99 532) 255 88 88
faks: (+99 532) 25-13-01 (+99 532) 25-16-69
e-poçt: tbilisi@azal.az
Almaniya Berlin Berlin Brandenburg Airport Terminal 1
Tel: (whatsapp) +49 171 9339766
e-poçt: berlin@azal.az
Almaniya Frankfurt Bernhard Beker str – 4, 60389 Frankfurt/M
tel.: (+49 691) 524-28-63
faks: (+49 691) 524-28-62
e-poçt: frankfurt@azal.az
İran İslam Respublikası Tehran 3rd floor-No 43 ,Nafisi ave,phase 1 Ekbatan town
tel.: +98 21 4463 4099
faks: +98 21 4463 3547
e-poçt: tehran@azal.az
İtaliya Milan Legal office:
Azerbaijan Airlines,
C.so Sempione 76, 20154 Milano
Italy call center 199 201 701
faks +39 06 62292049
tel +39 06 4744062 Operative airport office:
Aeroporto Malpensa 2000
Termina 1, P.O.BOX 330
21010, Ferno (VA), Italy
Ph. +39/02/74868523 e-poçt: milan@azal.az
Qazaxıstan Almatı 60, Auezov street, "Almaty Residence" office centre, 3 floor, office 3.
Aeroport Almaty, 1 floor, office 5.
tel:+7 ( 727) 346 91 91
e-poçt: almaty@azal.az
Rusiya Kazan office 9 , 87 Julius Fucik street
tel.:(+7987) 236-11-88; (+7987) 006-78-16
6 Martyn Mejlauk street, 1st floor
tel.:(+7905) 313-11-88; (+7906) 320-13-13;
e-poçt: kazan@azal.az
Rusiya Mineralniye Vodi International Airport, 2-nd floor, office "AZAL"
tel: +7 918 888 4746, +7 87922 33090
5A , Razumovsky street, Esentuki
tel.: +7 87934 63003
e-poçt: minvodi@azal.az
Rusiya Sankt-Peterburq 177, Moskovsky ave
tel.: (+7812) 387-32-94 (+7812) 387-10-36
(+7812) 371-87-54 (+7812) 388-06-09
e-poçt: st.peterburg@azal.az
Rusiya Moskva 24, Koutuzovsky ave, 
tel.: +7(496) 660-17-77, +7(499) 243-33-02;
+7(499) 243-35-50 Domodedovo International Airport
tel:  +7(495) 967-87-63
e-poçt: moscow@azal.az
Dövlət İsrail Tel-Əviv 13 HaHagana street , Rishon le Zion , Israel
9 th Floor,Mona Tours Head Office 

Tel: +972-3-5141832
+972-3-5141869
e-poçt: telaviv@azal.az
Türkiyə Ankara 138/D, Ataturk ave., Kavaklidere Ankara
tel.: (+90 312) 427-26-77, (+90 312 ) 427-26-55
faks: (+90 312) 427-26-76
e-poçt: ankara@azal.az
Türkiyə Antalya ANTALYA INTERNATIONAL AIRPORT
İş vaxtı: 09:00-18:00
tel : +90 544 677 57 99
e-poçt: antalya@azal.az
Türkiyə İstanbul VALİKONAĞI STREET NO:9/B  NİŞANTAŞI / ŞİŞLİ
tel: +90 212 296 35 30 , +90 212 296 37 33 , +90 212 465 90 22 , +90 212 465 90 23
faks : +90 212 465 90 25
e-poçt: turkey@azal.az 
e-poçt: Istanbul@azal.az
ISTANBUL INTERNATIONAL AIRPORT
tel: +90 212 465 56 46  
faks: +90 212 465 45 16
e-poçt: ist@azal.az
SABİHA GÖKÇEN INTERNATIONAL AIRPORT
tel: +90 212 588 87 40
faks: +90 212 588 87 39
e-poçt: saw@azal.az
BƏƏ Dubay Ground Floor, Al Hamdan Building, Abu Baker Al Siddiqi, Str.,Clock Tower, Deira
tel.: (+9714) 295-71-14 (+9714) 295-68-60
faks: (+9714) 295-73-97 (+9714)2956676
e-poçt: dubai@azal.az
Böyük Britaniya London PO Box 445, Horley, Surrey RH6 6AP UK
tel.: (+44 1414) 160-888 (call center)
WhatsApp: ( +44 7768) 27-51-27 (Ticket desk)
Skype:  azal.uk.callcentre
e-poçt: london@azal.az
Ukrayna Kiyev Office 2, S. Petlyury (Kominterna) str., 3/25, Kyiv, Ukraine, 01032
tel.: (+38 044) 246-42-36
faks: (+38 044) 246-42-36
e-poçt: kiev@azal.az
ABŞ New York “Azerbaijan Airlines” CJSC Terminal One
JFK International Airport Jamaica, NY 11430
Airport manager: 1-718-751-1331
USA Call Center 24/7: 1-844-598-88-80 (toll free for local US callers)
International Call Center 24/7: +994 12 598-88-80 (for callers outside US)
e-poçt: newyork@azal.az

Hörmətli sərnişinlər

Nəzərinizə çatdırmaq istəyirik ki, WhatsApp xidmətimiz texniki səbəblərdən dolayı müvəqqəti olaraq işləməyəcək. Sorğunuzu bizə callcenter@azal.az e-poçt ünvanı, həmçinin saytımızdakı əlaqə forması vasitəsilə göndərə bilərsiniz:
https://help.azal.az/hc/ru/requests/new

Narahatlığa görə üzr istəyirik.